Пошук

ВАШ АКАУНТ ПЕРЕВІРЯЄТЬСЯ СЛУЖБОЮ ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ ПРО АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ У РОЗДІЛІ АКЦІЇ!

Умови доставки та оплати

Завантаження...

УМОВИ ДОСТАВКИ 

Всі замовлення, що відповідають мінімальній сумі (1500 грн з ПДВ), доставляються безкоштовно нашим партнером - компанією «Нова Пошта», далі «НП».

Послуги доставки, та інших сервісів НП, сплачуються відправником - ТОВ «Орбіко Україна».

Замовлення, що були оформлені в робочі дні до 14:00, будуть відвантажені у той самий день.

Замовлення, що були оформлені в робочі дні після 14:00, або будь-який час вихідного чи святкового дня, будуть відвантажені у найближчий наступний робочий день.

   

       

 

 

Терміни доставки до відділення «НП» 1 - 2 дні.

Терміни кур'єрської доставки «НП» 1 - 3 дні.

Наявність послуги кур'єрської доставки за адресою в Вашому населеному пункті можна перевірити на сайті - https://novaposhta.ua/grafik_zaboru

 • Після відправки і обробки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
 • Більш детальну інформацію, стосовно дати отримання Вашого замовлення, Ви можете дізнатись на сайті компанії НП - https://novaposhta.ua/
 • В обов'язковому порядку перевіряйте Ваше замовлення на відповідність з видатковою накладною, що закріплена на коробці, перед тим як дати підтвердження на отримання вантажу у кур'єра або у відділенні НП.

3 28 квітня 2020 року набрав чинності закон з фінансового моніторингу, згідно якого ідентифікація i верифікація клієнта, за допомогою паспорта, є обов’язковою якщо він здійснює фінансові операції на загальну суму, яка дорівнює чи перевищує 5000 грн на день.

Окрім паспорта клієнт може надати:

  • Паспорт громадянина України для виїзду закордон (за умови пред’явлення облікової картки фізичної особи)
  • Тимчасове посвідчення громадянина України
  • Довідка на постійне проживання
  • Довідка на тимчасове проживання
  • Посвідчення біженця, що видане в Україні
  • Посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту 
  • Водійське посвідчення не може бути документом для верифікації, оскільки це фінансова операція.
 • Відповідно до Законодавства встановлений вичерпний перелік документів, що можуть бути надані при здійснені фінансових операцій. Водійське посвідчення (нажаль) не відноситься до таких документів.

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії НП в присутності співробітника або в присутності кур'єра при адресній доставці. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів, необхідно скласти акт невідповідності. Якщо пакування пошкоджене, або на товарі виявлені механічні пошкодження Вам необхідно перевірити цілісність вмісту і в разі неприйнятних пошкоджень або недостачі відмовитися від відправлення з обов'язковим складанням відповідного акту, що підтверджує факт псування або нестачі. При наявності акта, компанія "Нова Пошта" відшкодовує завдані збитки відправнику, а Вам здійснюється повторна відправка аналогічного замовлення.

З приводу Поверння/Обміну товару - зверніться будь ласка до Вашого менеджера. Контакти менеджерів, в залежності від регіону - Ви можете знайти за посиланням: https://salonprofessional.com.ua/contacts-ua

УМОВИ ОПЛАТИ

Покупець має можливість оплатити замовлені Товари одним зі способів:

 • попередня оплата банківським переказом на поточний банківський рахунок Постачальника, зазначений у рахунку-фактурі, отриманому Покупцем при оформленні Замовлення
 • попередня оплата за допомогою банківської платіжної карти на Сайті
 • оплата при отриманні Товару від кур’єра або у відділенні Нової Пошти.
© ORBICO 2024