Пошук

Ваш обліковий запис перевіряється службою підтримки клієнтів Увага! Оплата карткою онлайн тимчасово не працює! Вибачте за незручності.

Умови доставки та оплати

УМОВИ ДОСТАВКИ 

Всі замовлення, що відповідають мінімальній сумі (500 грн з ПДВ), доставляються безкоштовно нашим партнером - компанією «Нова Пошта», далі «НП».

Послуги доставки, та інших сервісів НП, сплачуються відправником - ТОВ «Орбіко Україна».

Замовлення, що були оформлені в робочі дні до 14:00, будуть відвантажені у той самий день.

Замовлення, що були оформлені в робочі дні після 14:00, або будь-який час вихідного чи святкового дня, будуть відвантажені у найближчий наступний робочий день.

   

       

 

 

Терміни доставки до відділення «НП» 1 - 2 дні.

Терміни кур'єрської доставки «НП» 1 - 3 дні.

Наявність послуги кур'єрської доставки за адресою в Вашому населеному пункті можна перевірити на сайті - https://novaposhta.ua/grafik_zaboru

 • Після відправки і обробки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером експрес-накладної.
 • Більш детальну інформацію, стосовно дати отримання Вашого замовлення, Ви можете дізнатись на сайті компанії НП - https://novaposhta.ua/
 • В обов'язковому порядку перевіряйте Ваше замовлення на відповідність з видатковою накладною, що закріплена на коробці, перед тим як дати підтвердження на отримання вантажу у кур'єра або у відділенні НП.

3 28 квітня 2020 року набрав чинності закон з фінансового моніторингу, згідно якого ідентифікація i верифікація клієнта, за допомогою паспорта, є обов’язковою якщо він здійснює фінансові операції на загальну суму, яка дорівнює чи перевищує 5000 грн на день.

Окрім паспорта клієнт може надати:

  • Паспорт громадянина України для виїзду закордон (за умови пред’явлення облікової картки фізичної особи)
  • Тимчасове посвідчення громадянина України
  • Довідка на постійне проживання
  • Довідка на тимчасове проживання
  • Посвідчення біженця, що видане в Україні
  • Посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту 
  • Водійське посвідчення не може бути документом для верифікації, оскільки це фінансова операція.
 • Відповідно до Законодавства встановлений вичерпний перелік документів, що можуть бути надані при здійснені фінансових операцій. Водійське посвідчення (нажаль) не відноситься до таких документів.

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні відправлення Вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії НП в присутності співробітника або в присутності кур'єра при адресній доставці. У разі неповного комплекту, недостачі товару або відсутності документів, необхідно скласти акт невідповідності. Якщо пакування пошкоджене, або на товарі виявлені механічні пошкодження Вам необхідно перевірити цілісність вмісту і в разі неприйнятних пошкоджень або недостачі відмовитися від відправлення з обов'язковим складанням відповідного акту, що підтверджує факт псування або нестачі. При наявності акта, компанія "Нова Пошта" відшкодовує завдані збитки відправнику, а Вам здійснюється повторна відправка аналогічного замовлення.

З приводу Поверння/Обміну товару - зверніться будь ласка до Вашого менеджера. Контакти менеджерів, в залежності від регіону - Ви можете знайти за посиланням: https://salonprofessional.com.ua/contacts-ua

УМОВИ ОПЛАТИ

Покупець має можливість оплатити замовлені Товари одним зі способів:

 • попередня оплата банківським переказом на поточний банківський рахунок Постачальника, зазначений у рахунку-фактурі, отриманому Покупцем при оформленні Замовлення
 • попередня оплата за допомогою банківської платіжної карти на Сайті
 • оплата при отриманні Товару від кур’єра або у відділенні Нової Пошти.